Trust sjednocuje své značky pod jednotnou hlavičku

Dceřiná značka Urban Revolt se bude nově jmenovat Trust Urban. Zbytek portfolia byl rozdělen podle segmentů na kategorie Trust PC & Laptop, Trust Gaming a Trust Smart Home.

Trust sjednocuje své značky pod jednotnou hlavičkuSpolečnost Trust, výrobce příslušenství pro PC, tablety a chytré telefony, představila nové rozdělení svého produktového portfolia a zároveň sjednotila dosud samostatně vystupující značky pod jednotnou hlavičku Trust.

Sjednocení pojmenování se dotýká jak jednotlivých segmentů, tak i dceřiných značek. Značka pro mladé Urban Revolt tak bude nově vystupovat jako Trust Urban, a ve stejném duchu budou nově značeny i další kategorie produktů Trust PC & Laptop, Trust Gaming a Trust Smart Home.

Naše portfolio se tak stává přehlednější a uživatelé budou moci využívat jedné značky od klasického kancelářského příslušenství, přes doplňky k tabletům a smartphonům, herní příslušenství, stylové trendy vybavení, až po produkty pro chytrou domácnost,“ uvedl Matěj Chaloupka, sales manager Trustu pro Českou republiku a Slovensko.

Zdroj: Trust

Úvodní foto: Trust

Komentáře