Trust představil novou značku Urban Revolt

Nový brand zahrnuje designová sluchátka, bezdrátové reproduktory nebo power banky.

Trust představil novou značku Urban RevoltSpolečnost Trust představila novou kolekci příslušenství Urban Revolt, v níž nabízí sluchátka, reproduktory a power banky. Produkty jsou svým názvem i barevným designem cíleny na mladší zákazníky, jimž mají sloužit jako stylové volnočasové doplňky.

V nabídce sluchátek je patero full-size modelů, z toho dva bezdrátové, a dvoje pecky. Všechny modely mají být kompatibilní s chytrými telefony a jsou vybaveny mikrofony a tlačítky na zvednutí hovoru. Cenová hladina se pohybuje od 19,99 do 59,99 eura.

Pět modelů bezdrátových reproduktorů nabízí širokou škálu od miniaturního zařízení pro napojení na telefon až po masivní reproduktor vybavený držadlem, kolečky a dokovací stanicí pro tablet. Reproduktory se pohybují v cenové kategorii od 24,99 do 199 eur.

Poslední součástí kolekce je barevná power banka pro dobíjení mobilních telefonů nebo tabletů. Uváděná cena je 19,99 eura.

Bližší specifikace produktů zatím nejsou známé, stejně jako data uvedení na trh. Výrobce pouze u některých uvádí „v prosinci“ a u zbytku „v lednu.“

Distributory Trustu jsou v ČR ABC Data,AT Computers,eD system Czech a v SR AT Computers SK, eD system Slovakia.

Zdroj: Trust, ChannelWorld
Úvodní foto: Trust

Komentáře