Trend Micro spouští nový partnerský program

Výrobce bezpečnostního softwaru mění segmentaci partnerů i jejich vazby. Inovace se dočkal i portál pro partnery.

Trend Micro spouští nový partnerský programTrend Micro odstartoval nový globální partnerský program a spolu s ním i inovovaný partnerský portál.

Greg Boyle, ředitel strategického obchodu a aliancí, uvedl, že změny odrážejí „masivní posun“ v tom, jak může partnerská komunita výrobce zabezpečení očekávat růst.

Trend Micro Partner Program přichází s novou segmentací partnerů a vylepšenou strukturou odměňování.

Jsou zde tradiční úrovně Bronze, Silver, Gold a Platinum. Nejvyšší dva se mohou těšit ochraně obchodních případů. Registrovat zakázky pak mohou také bronze partneři s jednou a více specializacemi.

Nově byl přidán také referral partner program, který cílí na poskytovatele cloudových služeb a další „důvěryhodné poradce“.

Být schopný se odlišit na základě reálných technických dovedností a investic, získat tak vyšší finanční odměny, a stavět strategičtější a zaměřenější partnerství je pro partnery hlavní hnací silou,“ uvedl Byole.

Podle Boyla je program reakcí na zaměření společnosti na tři klíčové oblasti – kompletní ochranu uživatele, cloud a datacentra a ochranu na klíč pro pokročilé přetrvávající hrozby.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře