Trend Micro posílí investice v regionu CEE, otevře i pobočku v ČR

Společnost posílí své aktivity ve střední a východní Evropě. Z nové regionální centrály ve Varšavě na to dohlédne taktéž nový regionální ředitel Michal Jarski.

Trend Micro posílí investice v regionu CEE, otevře i pobočku v ČRSpolečnost Trend Micro oznámila plán transformace polské pobočky na regionální ředitelství pro region střední a východní Evropy (CEE).

Krok souvisí s plánem na zvýšení investic v tomto regionu a plánovaným otevřením nových poboček, mimo jiné i v České republice.

Naše investiční plány navazují na současnou makroekonomickou a geopolitickou situaci. Vzhledem ke svému rostoucímu ekonomickému významu hraje střední a východní Evropa klíčovou roli, jak v evropském tak celosvětovém kontextu,” uvedl Patrick Dalvinck, vicepresident Trend Micro pro kontinentální Evropu.

Rozvoj aktivit Trend Micro v regionu CEE bude mít na starost Michał Jarski (na fotografii), nově jmenovaný regionální ředitel pro tuto část Evropy.

Michał Jarski působí v oboru IT již přes patnáct let, v rámci své profesionální kariéry zastával různé technické a obchodní pozice v IT firmách jako Ruckus Wireless, Check Point Software Technologies a Internet Security Systems (dnes součástí IBM).

Zabýval se zejména řízením vztahů s klíčovými klienty a strategickými partnery a zaváděním high-tech společností na polský a východoevropský trh.

Zdroj: Trend Micro

Úvodní foto: Trend Micro

Komentáře