Trend Micro otevře v létě novou pobočku v Praze

Jako základnu pro rozšíření svých aktivit v regionu CEE si Trend Micro vybralo Prahu. Nová pobočka bude zahrnovat třicet nových IT specialistů doplněných o patnáct pracovníků nedávno akvírovaného Tipping Pointu.

Trend Micro otevře v létě novou pobočku v PrazeSpolečnost Trend Micro oznámila rozšíření svých aktivit v České republice a na Slovensku. V reakci na rostoucí potenciál lokálních trhů a v souladu se svými plány zvýšit investice v regionu CEE otevře Trend Micro v červnu tohoto roku v Praze novou pobočku, do které přijme až 30 nových zaměstnanců.

Většina nových tváří se přidá k IT specialistům z Tipping Point, který Trend Micro získalo v říjnu loňského roku, a vytvoří základnu, jež bude oporou pro stávající i nové lokální partnery a koncové zákazníky v oblasti podnikové bezpečnosti.

Pražskou pobočku otevře Trend Micro letos v červnu a vedle 15 současných zaměstnanců společnosti Tipping Point zde zaměstná až 30 nových IT specialistů. Nově získaná společnost Tipping Point provozuje analytickou laboratoř Digital Vaccine Labs (DVLabs), která má svou pobočku i v České republice.

DVLabs se specializuje na odhalování nejnovějších globálních bezpečnostních hrozeb a sídlí kromě Prahy ještě v Austi v USA. Trend Micro se chystá přemístit pražskou laboratoř do své nové pobočky, rozšířit ji o nové zaměstnance a učinit z ní jedno z center pro odhalování kyberzločinců.

V regionu střední a východní Evropy vidíme v dlouhodobém horizontu velký potenciál, obzvláště pak v České republice, a proto bylo otevření lokální pobočky pro český a slovenský trh logickým krokem. Pražská pobočka bude sloužit také jako působiště bezpečnostního výzkumného týmu DVLabs,“ uvedl Michał Jarski, obchodní ředitel Trend Micro pro region CEE.

Zdroj: Trend Micro
Úvodní foto: © pressmast

Komentáře