Trend Micro kupuje Cloud Conformity, posiluje jako lídr v oblasti cloudové bezpečnosti

Cloud Conformity vyvíjí nástroje zaměřené na problematiku chyb v bezpečnostních nastaveních cloudů. Trend Micro si od akvizice slibuje mimo jiné i optimalizaci nákladů a pomoc s naplněním legislativních požadavků a standardů.

Trend Micro kupuje Cloud Conformity, posiluje jako lídr v oblasti cloudové bezpečnostiSpolečnost Trend Micro oznámila, že koupila firmu Cloud Conformity, jež poskytuje řešení z oblasti Cloud Security Posture Management (CSPM), především pak nástroje zaměřené na problematiku chyb v bezpečnostních nastaveních cloudů.

Tato akvizice podle Trend Micro rozšiřuje spektrum cloudových služeb, které společnost může ochránit a u kterých může vyřešit často přehlížené bezpečnostní problémy způsobené nesprávnou konfigurací cloudové infrastruktury.

Dalším přínosem podle firmy je i optimalizace nákladů a pomoc s naplněním legislativních požadavků a standardů včetně PCI, GDPR, HIPAA a NIST. Hodnota transakce nebyla zveřejněna.

Cloud Conformity jako technologický partner AWS roku 2019 dobře rozumí problematice implementací i souvisejících rizik. Jejich technologie i zaměstnanci perfektně doplní naše portfolio i týmy a zajistí zákazníkům další okamžité výhody,“ uvedla Eva Chenová, CEO společnosti Trend Micro.

Jsme nadšeni z příležitostí, které plynou z toho, že jsme se stali součástí předního poskytovatele cloudové bezpečnosti. Ještě více zdokonalíme to, co umíme nejlépe, a zároveň využijeme zcela nové možnosti pro další expanzi,“ konstatoval Michael Watts, CEO společnosti Cloud Conformity.

Zdroj: Trend Micro

Úvodní foto: kras99 @ Fotolia.com

Komentáře