TrainingIndustry.com umístil Arrow Education Services a Avnet Academy mezi 20 nejlepších IT školicích společností

TrainingIndustry.com každoročně sestavuje seznam dvaceti nejlepších společností poskytujících školení v oblasti IT – Top 20 IT Training Companies List.

TrainingIndustry.com umístil Arrow Education Services a Avnet Academy mezi 20 nejlepších IT školicích společnostíGlobálně mezi letos oceněné společnosti spadají  Arrow Education Services, Avnet Academy, HP a další.

Výběr společností do seznamu Top 20 IT Training Companies byl založen mezi jiným na úrovni inovací ve školicích programech, na šíři zaměření a na metodách poskytování školení, na velikosti společnosti a potenciálu růstu a na počtu klientů.

Na žebříček upozornila společnosti Arrow. Její skupina Arrow Education Services se zaměřuje na školicí programy, které mají za cíl rozvíjet dovednosti v nových pokročilých technologiích, jako jsou cloudové technologie, specializovaná bezpečnostní řešení, obchodní analytika nebo mobilní technologie.

Pro IT segment školicího odvětví jsou typické neustálé změny v zákaznické poptávce, od témat, která zákazníci požadují, po metody a způsoby realizace školení,“ uvedl v oznámení Doug Harward, generální ředitel společnosti Training Industry Inc.  

TrainingIndustry.com je mediální společnost zabývající se odvětvím odborného školení a vzdělávání.

Zdroj: Arrow, TrainingIndustry.com
Úvodní foto: © pressmast

Komentáře