TP-Link uvádí mesh systém Deco X60 s podporou Wi-Fi 6

Nový mesh systém nabízí podporu standardu AX3000 a rychlost bezdrátového připojení do 3 000 Mb/s. Nechybí ani bezpečnostní řešení TP-Link HomeCare s funkcemi rodičovské kontroly a kvality služeb.

TP-Link uvádí mesh systém Deco X60 s podporou Wi-Fi 6
Společnost TP-Link přichází na trh s novinkou v podobě Wi-Fi mesh systému Deco X60, jenž podporuje standard AX3000 (v rámci technologie Wi-Fi 6) s rychlostí bezdrátového připojení do 3 000 Mb/s.

Uvedených 3 000 Mb/s dle výrobce dělí do 2 402 Mb/s v pásmu 5 GHz a 574 Mb/s v pásmu 2,4 GHz. Novinka inteligentně připojuje koncová zařízení k routeru či extenderu, který je právě nejblíž, případně má v daném místě nejsilnější signál.

TP-Link uvádí, že rychlosti připojení sekunduje nízká latence, která zjednodušuje on-line hraní či videohovory. V základním balení novinky se nachází tři extendery, přičemž je podle výrobce lze libovolně rozšiřovat.

Deco X60 z hlediska bezpečnosti disponuje řešením TP-Link HomeCare, které nabízí funkce rodičovské kontroly, samostatný antivirový software a kvalitu služeb (QoS) pro snadnější řízení priority u jednotlivých koncových zařízení.

Zdroj: TP-Link
Úvodní foto: TP-Link

Komentáře