TP-Link představil nové telefony Neffos společně se svou vizí chytré domácnosti

Nová značka chytrých telefonů se má stát základním rozhraním mezi uživatelem a jeho chytrou domácností. Vize TP-Linku v této oblasti je postavena na IoT routerech a cloudové platformě, které se postarají o komunikaci a ovládání připojených zařízení. Telefony a první IoT router se objeví na trhu během čtvrtého kvartálu.

TP-Link představil nové telefony Neffos společně se svou vizí chytré domácnostiSpolečnost TP-Link podnikla zásadní krok v rámci své transformace z výrobce síťových prvků v poskytovatele inteligentních řešení, která kromě pokrytí bezdrátovým signálem poskytnou uživatelům integrované prostředí pro chytrou domácnosti.

Společnost představila na veletrhu IFA svou ambiciózní vizi internetu věcí (IoT) a zároveň oficiálně uvedla novou značku chytrých telefonů Neffos včetně nejnovějších modelů Neffos X1 a X1 Max, které se mají stát základním rozhraním pro komunikaci mezi uživatelem a jeho domácností.

Pilíře konceptu kromě chytrých telefonů tvoří IoT routery jako zařízení a centrum informací, cloud jako platforma pro služby a samozřejmě nejrůznější připojená zařízení nacházející se v domácnosti.

TP-Link představila také novou aplikaci Kasa pro platformu IoT, pomocí níž mohou uživatelé ovládat svou inteligentní domácnost na dálku. Vize se začne naplňovat ve čtvrtém kvartál, kdy firma uvede svůj první IoT router.

Ve stejném období se na trhu objeví nové telefony Neffos, přičemž výrobce u nich slibuje ergonomický design s kovovým tělem, které se zužuje k okrajům, aby telefon dobře seděl v ruce.

Větší model X1 Max má nabídnout 5,5“ displej, telefony budou osazeny 13Mpx fotoaparáty a budou se odemykat prostřednictvím rychlé čtečky otisků prstů. Modely poběží na osmijádrových procesorech Mediatek Helio P10 a nabídnou 3000mAh baterie.

Zdroj: TP-Link

Úvodní foto: TP-Link

Komentáře