Toshiba věří své české pobočce, učinila z ní centrálu pro 12 evropských zemí

B2B account manager pro ČR a SR Tomáš Konečný přechází v reakci na změny regionální pozice, nová posila Stanka Plavšić bude zastávat pozici B2B account managerky pro region CSEE.

Toshiba věří své české pobočce, učinila z ní centrálu pro 12 evropských zemíSpolečnost Toshiba Europe posiluje svůj tým v České republice a zároveň rozšiřuje jeho kompetence celkem do 12 zemí. Tým nyní z České republiky řídí plánování a prodej B2B zařízení a řešení Toshiby v ČR, na Slovensku, v Maďarsku, Chorvatsku, Řecku, Bulharsku, Rumunsku, Slovinsku, Srbsku, Bosně a Hercegovině, Makedonii a na Maltě.

Tomáš Konečný, který dosud zastával funkci B2B account managera pro Českou republiku a Slovensko, přebírá roli B2B sales managera CZ/SK a sales coordinatora pro regiony CEE a SEE.

Nová posila, Stanka Plavšić, pak nastoupila na pozici B2B account managerky pro regiony CSEE. Do Toshiby si přinášíí zkušenosti z pozice regional sales managerky ve společnosti Oracle a account managerky či key account managerky ve společnostech Kapsch a Huawei.

Nový tým bude pracovat na zvyšování tržního podílu B2B řešení společnosti Toshiba ve všech zmíněných zemích. Zároveň se soustředí na osvětu a nabídku nových služeb společnosti pro střední a velké firmy v oblasti služeb a komplexních cloudových řešení.

Region CSEE je pro nás velmi důležitý a výše uvedené změny posílí naši pozici v rámci tohoto regionu. Rozšířením týmu zlepšíme vztahy s našimi uživateli a lépe porozumíme jejich potřebám i v budoucnu, kdy se chceme zaměřit především na středí a velké společnosti,“ uvedl Ronald Ravel, business unit director Toshiby pro oblasti CSET & Benelux.

Zdroj: Toshiba

Úvodní foto: Toshiba

Komentáře