Toshiba nabízí mimořádné záruky na firemní notebooky Tecra a Portégé

Výrobce u notebooků z řad Tecra a Portégé poskytuje tříletou záruku s opravou na místě u klienta, stejně jako "záruku spolehlivosti", která garantuje bezplatnou opravu a vrácení peněz v případě selhání zařízení během prvního roku od pořízení.

Toshiba nabízí mimořádné záruky na firemní notebooky Tecra a PortégéSpolečnost Toshiba se v poslední době zaměřuje na vývoj a výrobu notebooků specializovaných pro firemní uživatele. V praxi to znamená použití řady podnikových funkcí, ale také poskytování mimořádných záručních podmínek, jako jsou tříletá on-site záruka a Záruka spolehlivosti.

Všechny nové modely Tecra a Portégé jsou aktuálně na český i slovenský trh dodávány se tříletou on-site zárukou s odezvou do druhého pracovního dne, se kterou zákazník dostává možnost opravy přímo u sebe, tedy bez odvezení zařízení do servisu.

Toshiba si je zároveň tak jistá kvalitou svých firemních řešení, že k většině firemních notebooků poskytuje standardně i mimořádnou Záruku spolehlivosti. Ta zajišťuje, že pokud notebook vypoví službu během prvního roku od zakoupení kvůli výrobní vadě, získá zákazník kromě bezplatné opravy zpět i celou pořizovací cenu přístroje.

Poskytování této záruky bylo prodlouženo i do následujícího období.

Záruky řad notebooků Toshiba prodávaných v ČR a SR

Řada

Standard. záruka

3 roky on-site

Záruka spolehlivosti

Satellite

2 roky

Ne

Ne

Satellite Pro R50-B

2 až 3 roky

(podle modelu)

Ne

Ano

Satellite Pro R50-C

3 roky

Ne

Ne

Satellite Pro C70-C

2 roky

Ne

Ne

Tecra

3 roky

Ano

Ano

Portégé

3 roky

Ano

Ano

Zdroj: Toshiba

Úvodní foto: Toshiba

Komentáře