Tomáš Volek je generálním ředitelem Accenture pro Slovensko a Maďarsko

Dosavadní šéf trojice technologických center společnosti Accenture usedl do ředitelského křesla slovenské a maďarské pobočky. Jeho úkolem bude rozvíjet byznys společnosti s důrazem na inovace a digitalizaci.

Tomáš Volek je generálním ředitelem Accenture pro Slovensko a MaďarskoSpolečnost Accenture oznámila, že Tomáš Volek vede od 1. 5. 2018 její slovenskou a maďarskou pobočku. Z pozice generálního ředitele je zodpovědný za aktivity a rozvoj byznysu společnosti na obou trzích s důrazem na inovace a digitální transformaci.

Volek bude navíc i nadále řídit technologická centra Accenture na Slovensku, v Maďarsku a v Rumunsku, která poskytují služby v oblasti IT a digitalizace pro klienty z celého světa a disponují více než 1 500 zaměstnanci.

V řadách Accenture působí Tomáš Volek již od roku 1995 a vystřídal zde několik pozic, od role SAP experta až po řízení velkých projektů systémové integrace. V roce 2003 spoluzakládal bratislavské technologické delivery centrum, které od roku 2012 také vedl.

Tomáš Volek získal titul z elektrotechniky na britské Hull University a inženýrský titul z Českého vysokého učení technického v Praze.

Zdroj: Accenture

Úvodní foto: Accenture

Komentáře