Tomáš Svoboda je novým account managerem společnosti Optoma pro oblast profesionálních projektorů

Nový člen obchodního týmu přišel z LG Electronics a bude se starat o prodej a podporu řady profesionálních projektorů Pro AV směrem k českým a slovenským distributorům. Současně se bude snažit rozšiřovat partnerskou základnu o nové integrátory.

Tomáš Svoboda je novým account managerem společnosti Optoma pro oblast profesionálních projektorůSpolečnost Optoma posílila svůj obchodní tým v České republice o Tomáše Svobodu, který ke od 2. 1. 2018 nastoupil na pozici account managera pro projektory řady Pro AV. Do firmy Optoma přišel z LG Electronics, kde působil na pozici B2B KAM pro informační displeje.

Hlavní zodpovědností Tomáše Svobody bude prodej projektorů profesionální modelové řady Pro AV směrem k českým a slovenským distributorům audiovizuální techniky. Kromě předprodejní a prodejní podpory bude mít na starost také podporu marketingovou, zejména formou účasti na eventech.

Jeho cílem bude také rozšíření současné partnerské struktury o nové systémové integrátory, kteří se zabývají nejen velkoformátovými LCD displeji, ale i projektory a LED displeji. Ty jsou totiž od letošního veletrhu ISE v Amsterdamu dalším směrem, kterým se Optoma vydává.

Během své předchozí kariéry sbíral Tomáš Svoboda zkušenosti z distribučního prodeje na pozici sales managera u společnosti Logitech, kde působil v letech 2000 – 2008 a spolupracoval s většinou distributorů a specializovaných prodejců na trzích ve střední, východní a severovýchodní Evropě.

Zdroj: Optoma

Úvodní foto: Optoma

Komentáře