Tomáš Ryneš posiluje bezpečnostní divizi společnosti Arrow

Z pozice business development managera bude Ryneš zodpovědný za spolupráci s obchodními partnery. Ryneš dříve působil ve společnostech eD´System Czech, Tech Data Distribution či Ingram Micro Czech Republic.

Tomáš Ryneš posiluje bezpečnostní divizi společnosti ArrowSpolečnost Arrow ECS oznámila, že posílila svou divizi Security & Networking o Tomáše Ryneše, jenž byl jmenován business development managerem a bude se starat o portfolio značek RSA, McAfee a Tenable.

Na nové pozici bude zodpovídat za spolupráci s obchodními partnery a zajištění podpory ze strany Arrow i výrobců. „Jsem přesvědčen o tom, že oblast bezpečnosti představuje obrovskou příležitost, a těším se na nové projekty,“ uvedl Ryneš.

V oblasti distribuce se Tomáš Ryneš pohybuje od roku 2008. Působil ve společnostech eD´System Czech, Tech Data Distribution či Ingram Micro Czech Republic.

Zkušenosti s projektovým businessem a oblastí kyberbezpečnosti získal i v rámci svého působení ve společnostech O2 Czech Republic a O2 IT Services. Je absolventem Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze.

Zdroj: Arrow ECS

Úvodní foto: Arrow ECS

Komentáře