Tomáš Martínek a Anton Akimov posilují CEE tým společnosti Infor

Oba nováčci budou dohlížet na posilování potenciálu přímého i nepřímého prodeje a pokrytí rostoucí poptávky zákazníků po cloudových a odvětvově-specifických řešení Infor.

Tomáš Martínek a Anton Akimov posilují CEE tým společnosti InforSpolečnost Infor oznámila, že rozšířila svůj regionální tým pro střední a východní Evropu (CEE). K pražskému týmu se připojili Tomáš Martínek a Anton Akimov, jejichž úkolem bude posílit přímý i partnerský prodej.

Martínek nastoupil na pozici senior sales account manager pro přímý prodej v České republice a jihovýchodní Evropě. Během své profesní kariéry pracoval ve společnostech EMC, NetApp a od roku 2012 v SAP.

Akimov zaujal ve společnosti Infor pozici channel sales manager, v rámci které bude z regionální centrály v Praze řídit prodejní aktivity v jihovýchodní Evropě.

Do Inforu přináší mnohaleté zkušenosti z oblasti přímého a partnerského prodeje cloudových řešení SaaS/ERP/CX jako account manager ve firmách Oracle, EBSCO Information Services a HP.

Abychom podpořili náš růst v regionu CEE, rozhodli jsme se rozšířit své aktivity o přímý prodej, který doplní naši síť partnerského prodeje,“ vysvětlil Alain Raflé, regional vice president pro region východní Evropy.

S novými kolegy Infor rozšiřuje svou regionální centrálu a existující tým v Praze, který řídí David Zeman a Ireneusz Kubies, s cílem rozšířit rozsah produktů a služeb poskytovaných na lokálních trzích a odpovědět na rostoucí zákaznickou poptávku,“ upřesnil.

Zdroj: Infor

Úvodní foto: Infor

Komentáře