Tomáš Krotký je novým šéfem české partnerské sítě Esetu

Česká síť Esetu, která čítá přes 3,4 tisíce partnerů, má nového manažera. Tomáš Krotký ve společnosti dosud působil jako obchodní specialista se zaměřením na klíčové partnery, nyní se počet jeho „oveček“ výrazně rozroste.

Tomáš Krotký je novým šéfem české partnerské sítě EsetuSpolečnost Eset oznámila jmenování Tomáše Krotkého na pozici manažera nepřímého prodeje. Ze své funkce bude zodpovědný za rozvoj partnerské sítě a nástrojů partnerského prodeje české pobočky společnosti.

Krotký v Esetu dosud působil na pozici obchodního specialisty pro klíčové partnery. Nyní povede tým zaměřený na rozvoj nepřímého prodeje Esetu, který má jen na českém trhu přes 3,4 tisíce partnerů a bude se jej snažit dále rozvíjet.

Osobně usiluji o podporu vzdělávacích aktivit prodejců prostřednictvím nástrojů a aktivit, které budeme v brzké době představovat. Pevně věřím, že [náš] partnerský program bude i nadále tím nejlepším, který si mohou prodejci vybrat,“ uvedl Krotký.

Tomáš Krotký působí v Esetu od roku 2012. Dříve zastával pozici obchodního specialisty ve společnosti AT Computers, kde měl na starosti produkty značek Honeywell, Epson, IBM a dalších.

Ve volném čase nejraději relaxuje v přírodě nebo na golfu. V minulosti se aktivně věnoval horolezectví. Je ženatý a má dvě děti.

Zdroj: Eset

Úvodní foto: Eset

Komentáře