Tomáš Jungmann je novým obchodním ředitelem eD systemu

S příchodem nového roku se novým obchodním ředitelem distributora stal Tomáš Jungmann. Jedním z jeho úkolů bude inovovat péči o zákaznické skupiny. Na pozici nahradil Vladimíra Prinkeho, jenž vedl obchod eD systemu sedm let.

Tomáš Jungmann je novým obchodním ředitelem eD systemuSpolečnost eD system oznámila změnu na pozici obchodního ředitele. Vladimíra Prinkeho na ní po sedmi letech vystřídal Tomáš Jungmann; ten do eD systemu nastoupil již 1. 12. 2019, lídrem obchodního týmu se stal až 1. 1. 2020.

Prinke se rozhodl ve společnosti skončit na vlastní žádost s tím, že touží po profesní změně. Do konce ledna Jungmannovi postupně předával agendu, nyní opustil svět IT a má v plánu věnovat se jiným, novým projektům.

Nový obchodní ředitel byl vybrán s odborností, která podtrhuje současné plány eD – přípravu na budoucnost. To znamená fungování služeb, segmentaci, rozvoj, kvalitu obsluhy zákazníků v B2B segmentu i digitální transformaci a automatizaci,“ uvedl výkonný ředitel eD systemu Petr Slouka.

Jedním z hlavních úkolů Jungmanna bude inovovat péči o zákaznické skupiny, dohlížet bude také na zefektivnění spolupráce obchodního oddělení s nákupem a posílení obchodního růstu společnosti.

Krom toho sdílím stejnou vizi s ředitelem nákupu Janem Novákem. Tou je rozvoj nových značek v našem portfoliu, a dokonce i myšlenka přijít na trh s úplně novou, vlastní značkou a službou,“ upřesnil Jungmann.

Jungmann do eD přišel z internetového obchodu Rohlík.cz, kde se mimo jiné věnoval péči o zákazníky a rozvoji byznysu na maďarském trhu. Předtím působil ve společnosti Innogy, kde měl na starosti obchod, rozvoj péče o zákazníky a zvyšování efektivity.

Krom toho sbíral zkušenosti s B2C i B2B segmentem ve společnosti Canis Safety, která působí na českém, slovenském a polském trhu. V Canisu strávil více než pět let a postupně se vypracoval až na pozici obchodního ředitele.

Zdroj: eD system
Úvodní foto: eD system

Komentáře