Tomáš Jilík vede obchod Gemalto v ČR, SR a Slovensku

Po téměř dvou a půl letech v Microsoftu mění své působiště a nastupuje k francouzskému výrobci řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti a šifrování dat.

Tomáš Jilík vede obchod Gemalto v ČR, SR a SlovenskuOd prosince 2017 nastoupil Tomáš Jilík do společnosti Gemalto jako regional channel sales manager enterprise & cybersecurity. Na své pozici bude zodpovídat za obchodní aktivity výrobce na českém, slovenském a slovinském trhu.

Přichází ze společnosti Microsoft, kde téměř dva a půl roku působil jako senior sales professional pro cloudovou infrastrukturu a kybernetickou bezpečnost v regionu střední a východní Evropy.

Předtím vedl v České republice a na Slovensku distributora s přidanou hodnotou, společnost Comstor, později Westcon Group, který získal také ocenění Distributor s přidanou hodnotou roku 2013 a 2012. Stál také v čele lokálního zastoupení Radwaru, RiT Technologies a iP management.

Gemalto s obratem tři miliardy eur má 15 tisíc zaměstnanců v šedesáti zemích světa. Mezi jeho zákazníky patří kromě podniků banky, Pentagon, armády členských států NATO i další bezpečnostní složky.

Zdroj: Linkedin (profil Tomáše Jilíka), ChannelWorld

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře