Tomáš Frimmel vede divizi periferií a networkingu v eD system

Dosavadní produktový manažer povýšil na pozici šéfa divize sítí a periferií, která se uvolnila po přesunu Jana Nováka do funkce ředitele nákupu.

Tomáš Frimmel vede divizi periferií a networkingu v eD systemDistributor eD system oznámil jmenování nového bussines unit managera pro oblast periferií a networkingu. Na pozici povýšil Tomáš Frimmel, který v této obchodní jednotce dosud působil jako produktový manažer pro značku Samsung.

Tomášovi se ve výběrovém řízení podařilo prokázat potenciál pro rozvoj unity jak z pohledu značek, tak týmu. Agendu mu budeme předávat postupně v následujícím období,“ uvedl Jan Novák, který byl šéfem dotyčné divize, než byl jmenován ředitelem nákupu.

Po interních diskuzích jsme vybrali dle nás nejvhodnější osobu a jsem moc ráda, že máme dostatek kvalitních zaměstnanců, abychom mohli vybrat kandidáta z vlastních řad,“ dodala Kateřina Chambers, personální ředitelka eD system.

Tomáš Frimmel do eD system nastoupil před čtyřmi lety a od té doby až doposud pracoval na pozici produktového manažera pro značku Samsung. V divizi periferií a networkingu bude mít na starost 23členný tým kolegů.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře