Tomáš Barta se stal novým šéfem prodeje podnikových řešení v Kaspersky Lab

Nový corporate sales manager přichází ze společnosti Veracomp a bude se starat o rozvoj obchodních aktivit na českém a slovenském trhu. Zároveň bude mít na starost vzdělávání zákazníků v oblasti IT bezpečnosti.

Tomáš Barta se stal novým šéfem prodeje podnikových řešení v Kaspersky LabSpolečnost Kaspersky Lab oznámila, že jmenovala Tomáše Bartu do funkce corporate sales managera. Ze své pozice bude zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit společnosti v České republice a na Slovensku.

Mezi jeho aktivity bude zároveň spadat evangelizace a vzdělávání zákazníků v oblasti IT bezpečnosti, především těch z kategorií SME, enterprise, public a industry. Vzhledem k povaze své funkce bude Barta klást důraz především na podniková řešení.

Před nástupem do Kaspersky Lab pracoval Tomáš Barta ve společnosti Veracomp, kde rozvíjel partnerský kanál v ČR a měl celkovou odpovědnost za rozvoj svěřených výrobců se zaměřením na bezpečnostní technologie.

Předtím pracoval mimo jiné na pozicích key account managera a international business experta ve společnosti NextiraOne (dnes Dimension Data), kde byl odpovědný za rozvoj obchodních aktivit a prodej komplexních řešení napříč různými segmenty.

Zdroj: Kaspersky Lab

Úvodní foto: Kaspersky Lab

Komentáře