Tibco kupuje řešení pro virtualizaci dat od společnosti Cisco

Tibco posiluje své schopnosti v oblasti analytických nástrojů. Díky akvizici řešení Cisco Information Server a souvisejících služeb chce společnost zajistit, aby její zákazníci dostávali do rukou správná data ve správný čas.

Tibco kupuje řešení pro virtualizaci dat od společnosti CiscoSpolečnost Tibco, výrobce softwaru pro správu API, integračních řešení a analytických nástrojů, oznámila akvizici virtualizačního byznysu společnosti Cisco, konkrétně řešení Cisco Information Server.

Tento software zahrnuje nástroje pro virtualizaci dat na celopodnikové úrovni a jsou s ním spojeny konzultační služby a podpora. To vše nyní posílí portfolio analytických nástrojů společnosti Tibco a má jí umožnit nabízet adaptabilní řešení schopná pracovat se širokou škálou zdrojů.

Příští generace business intelligence bude vyžadovat pokročilejší postupy než je exportování dat do grafů. Virtualizace dat se stane klíčovým nástrojem pro to, aby se analytikům dostala do rukou správná data ve správný čas,“ uvedl viceprezident společnosti Tibco Mark Palmer.

Transakce musí projít obvyklým schvalovacím procesem a měla by být definitivně uzavřena během následujících týdnů. Hodnota akvizice nebyla zveřejněna.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře