Thein kupuje H-Square ICT Solutions, českého diamantového partnera Palo Alto Networks

H-Square ICT Solutions je jediným českým držitelem nejvyšší certifikace Palo Alto Networks – Palo Alto Networks Diamond Innovator Partner. Nově se stane součástí bezpečnostní divize skupiny Thein.

Thein kupuje H-Square ICT Solutions, českého diamantového partnera Palo Alto NetworksFond J&T Thein SICAV oznámil akvizici české bezpečnostní firmy H-Square ICT Solutions. Převzetím bezpečnostní firmy s nejvyšší dodavatelskou certifikací Palo Alto Networks tak posiluje svoji kompetenci v oblasti ICT security.

Před šesti lety jsme začali budovat firmu, která se soustředí téměř výhradně na technologii špičkové americké bezpečnostní společnosti Palo Alto Networks,“ uvedl zakladatel a dosavadní majitel H-Square ICT Solutions, Jan Pinta.

Tato specializace podle něj umožnila společnosti získat nejen výjimečné kompetence, ale aktuálně i nejvyšší dodavatelskou certifikaci Palo Alto Networks Diamond Innovator Partner, kterou jiná původně česká firma nemá.

Akvizice skupinou Thein je ohodnocením naší práce posledních let, v níž budeme dále pokračovat se silným zázemím a s potenciálem oslovit další zákazníky v Česku i zahraničí,“ doplnil.

Chceme maximálně využít technologického potenciálu Palo Alto Networks a nabídnout tato řešení našim korporátním zákazníkům i státní správě a bezpečnostním složkám,“ řekl k akvizici Martin Půlpán, šéf bezpečnostní divize skupiny Thein.

Zdroj: J&T Thein SICAV

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře