Tenable upravuje program Assure, rozšiřuje možnosti pro začínající partnery

Brozový status pro začínající partnery doplní stávající úrovně Silver, Gold a Platinum a měl by nabídnout dosud nespecifikované slevy. Aktualizovaný program včetně vylepšeného partnerského programu bude spuštěn v polovině ledna 2021.

Tenable upravuje program Assure, rozšiřuje možnosti pro začínající partnerySpolečnost Tenable oznámila změny ve svém partnerském programu Tenable Assure. Mezi novinky patří například nový vstupní status Bronze nebo rozšíření certifikačního programu o prodejní a technická vzdělávací videa.

Program by měl být aktualizován 15. 1. 2021 a podle Tenablu bude obsahovat i upravený certifikační program, novou nabídku autorizace poskytování služeb a vylepšený partnerský portál.

Aktualizované vzdělávací osnovy vybavují partnery odbornými znalostmi nezbytnými k pochopení a řešení nejnaléhavějších bezpečnostních výzev, kterým dnes zákazníci čelí,“ řekl Scott McKinnel, regionální manažer pro Austrálii a Nový Zéland ve společnosti Tenable.

Partnerský portál by měl nabídnout zjednodušený přístup k prostředkům Tenable, o kterých prodejce tvrdí, že zvýší spolupráci mezi jeho prodejními kontakty a partnery při řešení potřeb zákazníků a zjednodušení pracovního vytížení.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře