Tech Data získala certifikaci kvality ISO 9001:2015 v 16 zemích Evropy

Pobočky Tech Daty v České republice a na Slovensku nově disponují certifikací ISO 9001:2015, mezinárodně uznávaným standardem, jenž zohledňuje například kvalitu a zlepšování služeb či opakovanou spokojenost zákazníků.

Tech Data získala certifikaci kvality ISO 9001:2015 v 16 zemích EvropySpolečnost Tech Data oznámila, že v několika svých evropských pobočkách získala certifikaci ISO 9001:2015, mezinárodně uznávaný standard na zavedení systému managementu kvality v organizacích napříč různými odvětvími po celém světě.

Mezi země, ve kterých se nachází pobočky Tech Daty s touto certifikací, patří Česká republika, Slovensko, Rakousko, Německo, Polsko, Maďarsko, Francie, Belgie, Nizozemsko, Itálie, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie, Rumunsko a Srbsko.

Společnost uvedla, že její prodejní kanceláře a logistická centra prošly auditem, během něhož byly zhodnoceny na základě různých faktorů včetně důslednosti v kvalitě služeb, jejich neustálého zlepšování a opakované spokojenosti zákazníků.

Získání certifikace ISO 9001:2015 je významným důkazem o trvalém závazku společnosti Tech Data dodávat vysoce kvalitní služby distributorům IT služeb,“ uvedl Patrick Zammit, prezident společnosti Tech Data pro Evropu.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: © olly - Fotolia.com

Komentáře