Tech Data začne v regionu EMEA poskytovat platformu Relayr pro internet věcí

Novinka v portfoliu distributora má systémovým integrátorům, poskytovatelům služeb a resellerům s přidanou hodnotou výrazně usnadnit vývoj konkrétních řešení pro internet věcí.

Tech Data začne v regionu EMEA poskytovat platformu Relayr pro internet věcíSpolečnost Tech Data oznámila, že její divize Technology Solutions (dříve součást Avnetu), podepsala distribuční smlouvu se společností Relayr, dodavatelem řešení pro oblast internetu věcí (IoT). Kontrakt platí pro celý region EMEA.

Platforma společnosti Relayr nabízí komplexní softwarová on-premise a cloudová řešení, která nabízejí ovládací panely a analytické nástroje s možností agregace dat a integrace s aplikacemi třetích stran. Jejím účelem je umožnit zákazníkům co nejrychleji přejít z fáze IoT prototypu do reálného použití.

Relayr sjednocuje heterogenní toky dat, čímž má výrobcům IoT řešení výrazně usnadnit zavádění inovací. Platforma je primárně založena na konzultační metodologii 5-4-3 společnosti Relayr, která strukturuje přístup dodavatele řešení k IoT projektu.

Technology Solutions také poskytne rozsáhlou prodejní podporu a praktická školení pro partnery o nabídce produktů síťových bran Cisco od společnosti Relayr, middlewaru z dílny Relayr a o senzorech spotřebitelské i průmyslové škály.

Nová smlouva představuje posílení obchodního modelu Smart IoT Solutions by Tech Data, jehož cílem je umožnit systémovým integrátorům, prodejcům s přidanou hodnotou (VAR) a poskytovatelům spravovaných služeb (MSP) budovat své vlastní podnikání v oblasti IoT.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: © bakhtiarzein - Fotolia.com

Komentáře