Tech Data uzavřela dohodu o distribuci řešení pro spolupráci Crestron

Celosvětové distribuční partnerství se vztahuje na produkty pro sjednocenou komunikaci z řady Crestron Flex Enterprise včetně zařízení certifikovaných pro Microsoft Teams.

Tech Data uzavřela dohodu o distribuci řešení pro spolupráci CrestronMaverick AV Solutions, specializovaná divize společnosti Tech Data, oznámila uzavření dohody s výrobcem moderních pracovišť Crestron Electronics o celosvětové distribuci řešení pro sjednocenou komunikaci orientovaných na platformy.

Cílem tohoto kroku podle distributora bylo uspokojit neustále rostoucí poptávku firemního a korporátního sektoru po řešeních pro spolupráci vhodných do jakéhokoli obchodního prostředí.

Tech Data vyzdvihuje, že se jedná o jediné celosvětové distribuční partnerství, ze kterého bude prostřednictvím divize Maverick AV Solutions těžit 16 evropských zemí a s nimi také USA a Kanada.

Dohoda se vztahuje na produkty pro sjednocenou komunikaci z řady Crestron Flex Enterprise včetně zařízení certifikovaných pro Microsoft Teams.

Tato řada zahrnuje interiérová audiovizuální řešení, techniku pro pořádání audio konferencí, zařízení pro osobní komunikaci, rezervační panely, IoT senzory a řešení pro bezdrátové sdílení obsahu.

Jsme nadšení, že můžeme ve spolupráci s divizí Maverick AV Solutions rozšířit svoji působnost na nové trhy, a moct tak oslovit nové zákazníky,“ uvedl Charlie James, ředitel celosvětového prodeje zařízení pro sjednocenou komunikaci v Crestronu.

Tato spolupráce je důležitým krokem k vytvoření dalších kanálů, jejichž prostřednictvím mohou podniky nakupovat potřebná řešení,“ dodal.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře