Tech Data uzavírá v Evropě novou dohodu se společností Suunto

Distributor reaguje na růst trhu nositelné elektroniky a rozšiřuje své portfolio specializované mobilní a spotřební elektroniky o sortiment produktů pro fitness zavedené značky Suunto.

Tech Data uzavírá v Evropě novou dohodu se společností SuuntoSpolečnost Tech Data oznámila uzavření evropské distribuční dohody se společností Suunto, která se zaměřuje na výrobu sportovních hodinek, potápěčských chytrých hodinek a přesných měřicích přístrojů.

Tato dohoda všem evropským partnerům společnosti Tech Data zajišťuje přístup k sortimentu produktů pro fitness a venkovní sporty od společnosti Suunto a přináší příležitost je zařadit do své nabídky.

Těšíme se, že budeme moci rozšířit dosah společnosti Suunto za hranice její stávající zákaznické základny,“ uvedl Luc van Huystee, viceprezident pro mobilitu a řešení spotřební elektroniky ve společnosti Tech Data.

K tomu nám poslouží náš rozsáhlý ekosystém špičkových obchodníků, specializované silné a početné týmy prodejců, platformy pro digitální marketing a elektronický obchod a centrální dodavatelský řetězec v rámci celého regionu,“ doplnil.

Nové partnerství se společností Tech Data je logickým krokem navazujícím na nedávno ohlášenou politiku nezávislosti naší mateřské společnosti Amer Sports,“ vysvětlil Heikki Norta, výkonný ředitel společnosti Suunto.

Zdroj: Tech Data

 

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře