Tech Data uvádí na trh řešení pro zabezpečené moderní pracoviště

Distributor posiluje svou nabídku Cloud Solution Factory o nové řešení postavené na systému Microsoft Secure Score pro alternativní nastavení úrovně zabezpečení pro uživatele Office 365.

Tech Data uvádí na trh řešení pro zabezpečené moderní pracovištěSpolečnost Tech Data oznámila, že rozšiřuje svou nabídku Cloud Solution Factory o řešení Modern Workplace with Microsoft Secure Score, jež stanovuje základní úroveň zabezpečení pro uživatele Office 365 s automatickým vymáháním zásad.

Tato novinka podle Tech Daty pomáhá podnikům převzít lepší kontrolu nad jejich bezpečnostními strategiemi prostřednictvím alternativy k výchozímu nastavení zabezpečení společnosti Microsoft.

Mezi výhody nového řešení má patřit flexibilní design, který mimo jiného umožňuje podmíněný přístup pro vícefaktorové ověřování (MFA). Kromě podpory starších ověřovacích metod lze udělit výjimku konkrétním uživatelům nebo použít jiné metody přístupu.

S tímto nejnovějším přírůstkem nyní Tech Data Cloud Solution Factory obsahuje více než 25 předkonfigurovaných a rychle nasaditelných řešení navržených k řešení spektra problémů, kterým podniky čelí při náročné cestě digitální transformace.

Poskytovatelé služeb pomocí těchto řešení hodnotit prostředí svých koncových uživatelů, upřednostnit nápravné kroky a nabídnout profesionální služby pro správu a zlepšování zabezpečení cloudových prostředí.

Kromě flexibilních možností ověřování Tech Data umožňuje partnerům automaticky aplikovat prevenci ztráty dat a pokročilé zásady ochrany před hrozbami, které pomáhají zmírňovat rizika spojená s únikem dat a běžnými e-mailovými útoky.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: © Maxim_Kazmin - Fotolia.com

Komentáře