Tech Data spouští VIP Marketplace, umožní automatické obnovování licencí Adobe v ČR

VIP Marketplace podle distributora zjednoduší obnovování licencí softwarových produktů Adobe přes portál StreamOne Cloud Marketplace.

Tech Data spouští VIP Marketplace, umožní automatické obnovování licencí Adobe v ČRSpolečnost Tech Data oznámila spuštění služby VIP Marketplace, která prostřednictvím portálu StreamOne Cloud Marketplace umožňuje automatické obnovování licencí k softwarovým produktům Adobe – včetně Creative Cloud a Acrobat DC.

Díky nové iniciativě nyní zákazníci mohou obnovovat stávající licence a přidávat nová předplatná pomocí jednoduššího procesu online správy účtu, který zahrnuje objednávání, zřizování, fakturaci i obnovení.

Tech Data dodává, že služba jim pomůže udržet si zákazníky, protože ti již nebudou muset neustále myslet na to, kdy končí předplatné, aby si ho stihli včas obnovit. Automatické obnovení bude k dispozici spolu s tradičními možnostmi licencování, přičemž cenové modely a produktové varianty zůstanou beze změny.

Služba bude výhledově i na Slovensku

Jednodušší proces obnovování licencí mohou nyní využívat partneři společnosti Tech Data v České republice a na nasazení na Slovensku se pracuje. O spuštění budou zákazníci podle Tech Daty včas informováni.

Tento nový model automatického obnovování licencí představuje pro nás a naše distribuční partnery důležitou novou funkci, která je dostupná prostřednictvím cloudové platformy StreamOne,“ řekl Denis Fouquet, viceprezident pro softwarová a cloudová řešení společnosti Tech Data v Evropě.

Partnerům podle něj významným způsobem usnadňuje správu řešení Adobe, protože díky ní nemusejí používat několik systémů či procesů. Budou tak moci věnovat více času urychlování obchodního růstu a rozšiřování služeb nabízených zákazníkům.

Vnímáme přínos Adobe Marketplace pro naše partnery ve dvou rovinách. První je zjednodušení a zautomatizování životního cyklu správy licencí Adobe a tou druhou je, že otevírá dveře dalším partnerům, kteří se doposud produktům a řešením Adobe nevěnovali,“ dodal Martin Madár z Tech Daty.

Zdroj: Tech Data
Úvodní foto: © venimo - Fotolia.com

Komentáře