Tech Data spojuje síly s Veeamem, rozšiřuje portfolio řešení pro zálohování a ochranu dat

Tech Data Česká republika se stala autorizovaným distributorem v síti ProPartner. Partneři společnosti tak mají nově centralizovaný přístup ke všem nástrojům VMware, Veeam a Azure.

Tech Data spojuje síly s Veeamem, rozšiřuje portfolio řešení pro zálohování a ochranu datSpolečnost Tech Data Česká republika oznámila, že se připojila jako autorizovaný distributor k partnerské síti ProPartner společnosti Veeam Software.

Kromě tradičního vybavení datových center poskytuje Tech Data svým partnerům sadu řešení Click-To-Run, která zjednodušují nasazení hybridních scénářů. Ty jsou nyní rozšířeny o řešení, která poskytuje společnost Veeam.

Portfolio obou výrobců nabízí společnost Tech Data jako autorizovaný distributor. Tímto způsobem mají partneři Tech Data usnadněný přístup ke všem nástrojům VMware, Veeam a Azure na jednom místě.

Rozšíření portfolia je podle Tech Daty významným krokem společnosti a lokálního zastoupení společnosti Veeam k vytvoření cloudu pro všechna průmyslová odvětví a podniky jakékoli velikosti.

Ve spolupráci se společností Tech Data vidíme velký vzájemný potenciál získávat nové partnery a dále pronikat na regionální trh. Naše řešení, hodnoty a schopnosti se velmi dobře doplňují, což otevírá významný potenciál pro synergie a růst,“ říká Martin Štětka, regionální ředitel pro CEE ve Veeam Software.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře