Tech Data se stává distributorem bezpečnostních řešení Sophos

Dohoda mezi oběma společnostmi doplňuje kyberbezpečnostní portfolio Tech Daty o řešení na ochranu koncových bodů a sítí i ochranu před ransomwarem. Smlouva je platná pro sedm evropských zemí včetně ČR a SR.

Tech Data se stává distributorem bezpečnostních řešení SophosSpolečnost Tech Data oznámila, že uzavřela smlouvu se společností Sophos, díky které rozšířila své kyberbezpečnostní portfolio. Mezi nově nabízené produkty patří například řešení pro ochranu koncových bodů či firewall nové generace.

Z nového sortimentu se podle distributora budou moci těšit zákazníci ve Švédsku, Norsku, Polsku, České republice, Rumunsku, Maďarsku a na Slovensku.  

Ve společnosti Tech Data máme za cíl pomáhat našim partnerům vyhovět neustále rostoucím požadavkům trhu na zajištění robustní kyberbezpečnosti,“ podotkl David Ellis, evropský viceprezident pro řešení k zajištění bezpečnosti a mobility společnosti Tech Data.

Smlouva se společností Tech Data pomůže dostat špičková řešení pro zajištění kyberbezpečnosti od společnosti Sophos k výrazně většímu počtu zákazníků a partnerů,“ doplnil Dermot Hayden, vedoucí distribuce pro region EMEA ze společnosti Sophos.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře