Tech Data se stala evropským distributorem kamery RE od HTC

„Revoluční“ kamera a fotoaparát RE bude dostupná v distribuční síti Tech Data Europe. Distributor očekává, že produkt bude "extrémně populární".

Tech Data se stala evropským distributorem kamery RE od HTCDistributor Tech Data Europe uzavřel smlouvu se společností HTC na celoevropskou distribuci nové kamery RE. Tato technologická novinka podle HTC založila svou vlastní produktovou kategorii. Od jiných kamer a fotoaparátů se liší designem a principem párování s mobilním telefonem.

RE nabízí vodotěsnost, 16MPx snímač, 146° záběr a natáčení videa ve Full HD. Její design zahrnuje senzor v rukojetí, díky kterému kamera pozná, že ji uživatel vzal do ruky - nepotřebuje tak tlačítko pro zapnutí a vypnutí. Tlačítko má jen jedno, a to na ovládání snímání. Na krátké stisknutí pořídí fotografii, pokud se podrží, natáčí video.

Kamera spolupracuje s mobilní aplikací a nabízí přímý streaming obsahu a jeho automatickou zálohu v cloudu. V budoucnu se počítá i s přímým streamování na YouTube.

Stephen Nolan, víceprezident Tech Data Mobile, uvedl, že získání kontraktu na tuto novinku je pro distributora velkou příležitostí. RE je podle něj „úžasným příkladem technologické inovace“, který se „zcela určitě stane extrémně populárním“.

Kamera RE bude dostupná v řadě barevných variant a již ji lze předobjednávat. Očekávaná maloobchodní cena bude 169 eur. Více o produktu zjistíte na webu recamera.com

Kontakty na české zastoupení Tech Data najdete zde.

Zdroj: Tech Data Europe

Úvodní foto: HTC

Komentáře