Tech Data rozšiřuje řady distributorů D-Linku na českém trhu

Výrobce připojených produktů D-Link rozšířil svou lokální distribuci o společnost Tech Data Distribution. O značku se v Tech Datě stará produktový manažer Lukáš Hála.

Tech Data rozšiřuje řady distributorů D-Linku na českém trhuSpolečnost D-Link oznámila, že podepsala distribuční smlouvu se společností Tech Data Distribution. Podepsáním této smlouvy se Tech Data stává distributorem produktů a řešení společnosti D-Link na území České republiky.

D-Link navrhuje, vyvíjí a vyrábí síťové prvky, bezdrátová zařízení, IP kamerové systémy a produkty pro chytré domácnosti a internet věcí. Společnost se označuje za jednoho z předních výrobců prvků síťové infrastruktury a průkopníka mnoha IP technologií.

Tech Data je distributorem produktů D-Link v mnoha evropských zemích. Proto jsem rád, že můžeme naše zkušenosti z jejich prodeje uplatnit i v České republice,“ uvedl Lukáš Hála, produktový manažer Tech Daty zodpovědný za značku D-Link.

Díky oficiální distribuci pro ČR […] budeme moci nabídnout našim českým partnerům kromě vysoké dostupnosti také adekvátní projektovou podporu při tvorbě systémů a komplexních síťových řešení,“ dodal Hála.

Kontakt na Lukáše Hálu najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: D-Link

Úvodní foto: D-Link

Komentáře