Tech Data rozšiřuje partnerství s Automation Anywhere na evropské úrovni

Tech Data bude nově nabízet řešení automatizace robotických procesů z dílny společnosti Automation Anywhere zákazníkům napříč Evropou.

Tech Data rozšiřuje partnerství s Automation Anywhere na evropské úrovniSpolečnost Tech Data oznámila, že rozšířila své partnerství s firmou Automation Anywhere o dodávku řešení automatizace robotických procesů (RPA) na evropský trh. Platforma RPA od Automation Anywhere tak bude nabízena v celé Evropě.

Evropští zákazníci Tech Daty budou moci poskytovat řešení automatizace podnikových procesů na světové úrovni, využívající AI, která pomáhají podnikům podporovat lidskou pracovní sílu a zvyšovat efektivitu.

Automatizace robotických procesů je nově se rozvíjející technologie, která je klíčová pro zvyšování produktivity a přesnost obchodních procesů, které mění způsob fungování podniků,“ řekl Craig Smith, viceprezident IoT a Analytics pro Evropu společnosti Tech Data.

Přidání řešení Automation Anywhere do evropského portfolia nám pomůže uspokojit rostoucí poptávku po automatizačních a AI technologiích poskytovaných prostřednictvím naší partnerské komunity v regionu,“ dodal.

Eddie O’Brien, senior viceprezident a vedoucí globálního kanálu v Automation Anywhere dodal, že rozšířením partnerství s Tech Datou v Evropě může společnost oslovit více zákazníků, kteří chtějí implementovat RPA a odemknout lidský potenciál.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře