Tech Data rozšiřuje distribuci řešení společnosti Docker

Zákazníci distributora ve střední a východní Evropě dostanou během příštích měsíců k dispozici integrovanou platformu Docker Enterprise Edition pro urychlení vývoje a správy životního cyklu aplikací.

Tech Data rozšiřuje distribuci řešení společnosti DockerSpolečnost Tech Data oznámila, že její divize Technology Solutions (dříve součást Avnetu) rozšířila dosavadní distribuční kontrakt se společností Docker o další evropské země včetně České republiky a Slovenska. Partneři distributora ve střední a východní Evropě tak získají přístup k integrované platformě Enterprise Edition.

Toto řešení poskytuje vývojářům a IT týmům nástroje pro spolupráci, zabezpečení a správu životního cyklu aplikací, aniž by byla ohrožena agilita nebo možnost portování aplikací. Tech Data bude platformu nabízet prostřednictvím tří plánů předplatného Bacis, Standard a Advanced.

Platforma Enterprise Edition je založena na konceptu kontejnerizace, který je v současné době na vzestupu. Kromě výše uvedených nástrojů má vývojářům poskytnout hladký přesun úloh do cloudu a slibuje až třináctkrát rychlejší posun od vývoje aplikace k jejímu uvedení na trh.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: © pressmaster - Fotolia.com

Komentáře