Tech Data posiluje středoevropské partnerství s Microsoftem

Posílená spolupráce Microsoftu a distributora Tech Data se týká polského, české, slovenského, maďarského a rumunského trhu. V Praze vznikne nové centrum podpory a ve východní části regionu bude nově dostupná platforma StreamOne.

Tech Data posiluje středoevropské partnerství s MicrosoftemSpolečnost Tech Data oznámila uzavření nového strategického partnerství, jehož cílem je urychlit nasazování celé řady softwarových a cloudových řešení společnosti Microsoft v Polsku, České republice, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku.

Nová dohoda mezi společnostmi Tech Data a Microsoft je zaměřena na Office 365, Azure a řešení pro business intelligence, internet věcí a analýzu dat. Partnerství bude zahrnovat další investice do zdrojů společnosti Tech Data, jejích marketingových iniciativ a globální cloudové platformy StreamOne, bez upřesnění konkrétní výše.

Kromě toho Tech Data spustila provoz nového centra podpory v Praze, které se stane základnou pro produktové specialisty poskytující prodejcům podporu pro řešení společnosti Microsoft.

Dohoda pomůže také rozšířit cloudovou platformu platformu StreamOne na Slovensko, do Maďarska a Rumunska, kde začala Tech Data působit po odkoupení Avnet Technology Solutions.

Tech Data se chce na těchto nových trzích soustředit na získávání nových prodejců a implementace nejen v malých a středních firmách, ale i ve velkých podnicích. 

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: Microsoft, Tech Data

Komentáře