Tech Data posiluje nabídku cloudového zabezpečení s Barracuda Networks

Do portfolia distributora přibude řešení pro zjednodušení a zrychlejí pokrytí ochrany webových aplikací od Barracudy. Dohoda platí pro oblast střední a východní Evropy včetně České republiky a Slovenska.

Tech Data posiluje nabídku cloudového zabezpečení s Barracuda NetworksSpolečnost Tech Data oznámila, že uzavřela dohodu s firmou Barracuda Networks, jež je poskytovatelem bezpečnostních řešení s podporou cloudu. Do nabídky Tech Daty tak přibude řešení Web-Assisted Firewall as a Service (WAFAAS) od Barracudy.

Zákazníci Tech Daty v regionu CEE včetně zemí Jaderského moře a Turecka nyní budou mít přístup ke kompletní nabídce předplacených IT řešení Barracudy, která zahrnují tři oblasti trhu: ochranu e-mailu, zabezpečení sítě a aplikací a ochranu dat.

Rozsáhlá a cenově dostupná řešení s podporou cloudu na ochranu e-mailu, dat a zabezpečení sítě a aplikací od společnosti Barracuda jsou skvělým přírůstkem do portfolia Tech Daty,“ pochvaluje si spolupráci Pavel Salák, generální ředitel Tech Data ČR.

Jsme potěšeni, že je Tech Data naším distributorem, který nám pomůže rozšířit naši obchodní přítomnost na území střední a východní Evropy,“ říká Walter Egger, regionální obchodní ředitel Barracuda Networks.

Podle Eggera je Barracuda atraktivní pro zákazníky hlavně díky kombinované obchodní strategii, školení zaměstnanců a podpoře dynamického ekosystému obchodních partnerů.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře