Tech Data pomůže resellerům prodávat cloudové služby Microsoftu

Díky zapojení distributora do programu Microsoft Cloud Solution Provider získají reselleři možnost přímé fakturace spolu s dalšími službami a podporou.

Tech Data pomůže resellerům prodávat cloudové služby MicrosoftuSpolečnost Tech Data Europe se zapojila do programu Microsoft Cloud Solution Provider, který je určen k získávání nových obchodních příležitostí na poli cloudových služeb.

Reselleři tak získají možnost přímé fakturace, budou moci prodávat kombinované nabídky a služby a zajišťovat správu a podporu prodaných řešení a služeb.

Tech Data Europe získala status Cloud Solution Partner (CSP) a doplnila tak portfolio produktů společnosti Microsoft, které nabízí ve svém prodejním kanálu.

CSP bude integrován do existujícíí platformy StreamOne Cloud (v ČR bude dostupný později) a reselleři po celé Evropě získají přístup k této službě během následujících osmi týdnů.

Účastí v programu Microsoft Cloud Solution Provider Tech Data sjednotí měsíční fakturaci za předplatné Cloud Solution Provider spolu s měsíčními účty za ostatní cloudové služby, takže reselleři obdrží každý měsíc pouze jednu fakturu.

To má usnadnit například prodej předplatného Office 365 a Windows Intune. Tech Data Europe nabídne resellerům také další služby včetně podpory při přechodu na Office 365.

Zdroj: Tech Data Distribution

Úvodní foto: © Andres Rodriguez - Fotolia.com

Komentáře