Tech Data podpoří růst prodejců Amazon Web Services novým partnerským programem

Reselleři, kteří se do AWS Trusted Partner Program zapojí, získají oficiální status důvěryhodného partnera Tech Data AWS a budou mít přístup k dalším zdrojům, odborným znalostem a příležitostem růstu.

Tech Data podpoří růst prodejců Amazon Web Services novým partnerským programemSpolečnost Tech Data oznámila, že spustila pro své nejspolehlivější partnery Amazon Web Services (AWS) motivační program, který podpoří jejich úsilí rozvíjet se společně s AWS.

Program je určen partnerům s jasným a strategickým závazkem investovat do růstu a rozvoje svého podnikání s AWS. Pozvaní partneři projdou hodnocením připravenosti Cloud Maturity Assessment, jež dovolí detailně porozumět jejich současným možnostem a budoucím růstovým cílům spojeným s AWS.

Na základě této analýzy pak AWS experti Tech Data vytvoří pro každého z partnerů na míru šitý program s nástroji a dovednostmi potřebnými ke zviditelnění na trhu.

Účastníci Tech Data TPP získají přístup k dalším dodatečným výhodám nad rámec těch, které již poskytuje partnerský program AWS. Odměny jsou přitom odstupňovány podle toho, jak účastníci TPP postupují programem směrem vzhůru, k vyšším úrovním partnerství.

K dalším benefitům TPP podle společnosti patří například technická podpora, podpora obchodního plánování, školení, marketingové konzultace, propagační materiály a mnoho dalších.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: kras99 @ Fotolia.com

Komentáře