Tech Data obhájila pozici distributora technologií VMwaru pro Českou republiku

Distributor prohlubuje vazby s VMwarem a v návaznosti na výsledky výběrového řízení chystá rozšířit svůj odborný tým. Ve spolupráci s dalšími partnerskými divizemi plánuje obsloužit i prodejní kanál OEM.

Tech Data obhájila pozici distributora technologií VMwaru pro Českou republikuSpolečnost Tech Data oznámila, že ve výběrovém řízení obhájila svou pozici distributora technologií společnosti VMware. Od 1. 5. 2021 se stává jediným distributorem pro Českou republiku, který je schopen pokrýt obchod s licencemi a službami, cloudový program (VCPP) a školící služby (VATC).

V souvislosti s výsledky výběrového řízení Tech Data plánuje rozšíření týmu a zvýšit tak odborné kompetence a rychlost obsluhy. Díky tomu bude schopna pokrývat produktové portfolio VMwaru od tradičních infrastrukturních produktů až po nejnovější produkty Carbon Black, Tanzu a další.

Ve spolupráci s partnerskými divizemi HPE, Dell a Lenovo navíc distributor plánuje obsloužit i prodejní kanál OEM. Cílem společnosti je nabídnout všechny své služby stávajícím i nově příchozím obchodním partnerům.

Rád bych poděkoval všem, kteří nám pomáhali a důvěřovali. Výsledky výběrového řízení dokazují, že je naše strategie nastavena dobře. [...] Naší prioritou i nadále zůstává podpora obchodních partnerů, kterým jsme nově schopni pomoci i v oblasti OEM,“ uvedl Aleš Drobílek, VMware team leader v Tech Datě.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře