Tech Data nově nabízí jednotný ekosystém pro prodej cloudových služeb od Microsoftu

Tržiště Tech Data Cloud Solution Store nabídne partnerům Microsoftu jednotnou platformu pro prodej cloudových produktů včetně Office 365 nebo EMS. Tech Data zároveň oznámila podepsání dohody o distribuci cloudových služeb společností NetEnrich, Spanning, OneBizz a Mandarine.

Tech Data nově nabízí jednotný ekosystém pro prodej cloudových služeb od MicrosoftuDistributor Tech Data Europe připravila kompletní cloudový ekosystém pro partnery společnosti Microsoft, který jim má umožnit poskytovat zákazníkům ucelený softwarový balík s doplňkovými řešeními prostřednictvím jediné integrované platformy.

Tržiště Tech Data Cloud Solution Store nabídne všechna řešení Microsoft založená na cloudu, včetně Office 365, Azure a Enterprise Mobility + Security (EMS).

Reselleři a poskytovatelé služeb budou moci nabídnout celou řadu řešení a doplňkových služeb společnosti Microsoft skrze jediný webový portál. Platforma jim v rámci správy zákaznických účtů zároveň nabízí i možnosti monitoringu a fakturace.

Další čtyři koně ve stáji 

Tech Data zroveň podepsala dohodu o celoevropském partnerství se čtyřmi předními poskytovateli doplňkových řešení, která budou rovněž dostupná v rámci platformy distributora.

Prvním je NetEnrich, globální hráč v oblasti správy cloudu, jehož produkty mají partnerům umožnit poskytovat služby správy a provozu pro datová centra, sítě, jednotné komunikace, cloud a bezpečnostní operace.

Tech Data dále nabídne Spanning od Dell EMC, poskytující cloudové služby zálohování a obnovy dat pro Office 365 v případě, že dojde k napadení ransomwarem, nechtěnému smazání nebo poškození souborů.

Partneři budou moci využít i OneBizz, integrované cloudové řešení pro firmy, které zahrnuje Microsoft ERP, CRM a software zjednodušující používání Microsoft Dynamics nebo Office 365.

V neposlední řadě nabídku rozšíří Mandarine, poskytovatel on-line školení s instruktorem pro produkty jako Microsoft Office 365. Služba využívá virtuální nástroje pro nastavení školení a má zvládnout i pro velké počty zaměstnanců.

Tech Data uvádí, že všechny uvedené služby společnosti Microsoft jsou českým zákazníkům již dostupné. Služby výše uvedených třetích stran se budou zpřístupňovány postupně.

Zdroj: Tech Data Distribution
Úvodní foto: © bloomua - Fotolia.com

Komentáře