Tech Data nabízí interaktivní tabuli Smart Kapp a elektronické licence Windows 10

Dvě novinky v portfoliu distributora zahrnují interaktivní tabuli, která poslouží jako náhrada tradičních papírových flipchartů, a možnost nákupu elektronických licencí nových Windows 10 prostřednictvím platfomy Activate Here.

Tech Data nabízí interaktivní tabuli Smart Kapp a elektronické licence Windows 10Distributor Tech Data Distribution ozámil dvě novinky ve svém portfoliu. Prvním přírůstkem je Smart Kapp, elektronická náhrada klasického papírového flipchartu. Tato interaktivní tabule spolupracuje s chytrými telefony a tablety se systém Android a iOS.

Poznámky z porad, prezentací nebo workshopů včetně jednoduchých náčrtků nebo schémat se prostřednictvím zařízení propojeného přes Bluetooth okamžitě přenášejí do mobilních zařízení účastníků vybavených bezplatnou aplikací Smart Kapp Basic.

Prostřednictvím této aplikace lze odeslat ostatním účastníkům mailem odkaz, který po otevření v internetovém prohlížeči umožňuje v reálném čase vzdáleně sledovat poznámky na flipchartu a ukládat si je podle potřeby ve formátech JPEG nebo PDF.

Tabule Smart Kapp je u Tech Daty dostupná ve dvou variantách, a to ve formátu na výšku s úhlopříčkou 42“, nebo na šířku s úhlopříčkou 84“.

Desítky elektronicky

Druhou novinkou je zařazení nejnovějšího operačního systému od Microsoftu do platformy elektronické distribuce Activate Here. Zákazníci si tak mohou  Tech Daty objednávat a stahovat elektronické licence Windows 10.

Activate Here umožňuje stažení požadovaného produktu a jeho aktivaci pomocí klíče, který zákazník rovněž obdrží elektronickou cestou. Tech Data prostřednictvím služby nabízí celou řadu softwaru od Microsoftu a dalších společností. Více o ní najdete zde.

Zdroj: Tech Data Distribution

Úvodní foto: Tech Data Distribution

Komentáře