Tech Data nabízí cloudové bezpečnostní řešení Lookout pro Android a iOS

Distributor získal celoevropský kontrakt na mobilní bezpečnostní řešení, které využívá prediktivní nástroje pro předcházejí útokům a škodám.

Tech Data nabízí cloudové bezpečnostní řešení Lookout pro Android a iOSSpolečnost Tech Data Europe oznámila nový celoevropský distribuční kontrakt se společností Lookout, světovým specialistou na mobilní bezpečnost.

Cloudové řešení firmy Lookout, které si zákazníci můžou pořídit prostřednictvím divize Tech Data Mobile, chrání jednotlivce i firmy pomocí pokročilé predikce. Ta má zastavit útoky ještě dřív, než dokážou napáchat škody.

Díky tomuto kontraktu rozšíří divize Tech Data Mobile své produktové portfolio o licence produktů Lookout Premium, čímž chce svým resellerům poskytnout nástroj pro zvýšení obratu v oblasti mobilních řešení, doplňků, nositelné elektroniky a softwaru.

Mobilní aplikace firmy Lookout pro zařízení s iOS a Androidem podle distributora poskytuje veškerou ochranu potřebnou pro zabezpečení mobilních zařízení včetně automatické ochrany proti virům, malwaru a spywaru, ochranu při ztrátě nebo krádeži telefonu, správu soukromí a zálohování.

Problém ochrany před hrozbami kybernetických útoků, ať už u jednotlivce nebo firmy, nebyl nikdy tak aktuální jako dnes, kdy je virů a malwaru stále více a více a jsou již velice sofistikované,“ uvedl Stephen Nolan, senior viceprezident Tech Data Mobile.

Zdroj: Tech Data Distribution

Úvodní foto: Tech Data Europe

Komentáře