Tech Data má autorizovaný kontrakt na HGST a exkluzivní na Broadcom

Distributor navázal na nedávnou smlouvu o produktech AMD a dále rozšiřuje svou nabídku komponentů. V případě HGST se jedná o autorizovanou distribuci, v případě Boradcomu dokonce o exkluzivní. V obou případech jsou kontrakty platné pro český i slovenský trh.

Tech Data má autorizovaný kontrakt na HGST a exkluzivní na BroadcomSpolečnost Tech Data po nedávném uzavření distribučního kontraktu na produkty AMD nově obohatila své portfolio o dva další globální hráče na poli počítačových komponent v podobě společností HGST a Broadcom.

V prvním případě se jedná o autorizovanou distribuci a ve druhém dokonce o exkluzivní distribuci pro český i slovenský trh. Tech Data díky těmto kontraktům posílí v oblastech řešení pro podnikové klienty, serverů, úložišť, NAS nebo dohledových systémů.

Nové distribuční kontrakty navazují na první smlouvu s AMD, která byla uzavřena díky akvizici Tech Data a Tech Data AS. Toto spojení nám již dnes přináší hmatatelné výsledky a do budoucna nabízí další možnosti k uzavření nových distribučních smluv,“ uvedl Vít Vojtěšek, ředitel produktového marketingu distributora.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře