Tech Data je evropským distributorem softwarových řešení Micro Focus

Po dokončení fúze se softwarovou divizí HPE si Micro Focus našel nového distribučního partnera, který bude nabízet jeho softwarová řešení pro hybridní podnikové IT napříč evropskými trhy. Dohoda platí i pro Českou republiku a Slovensko.

Tech Data je evropským distributorem softwarových řešení Micro FocusSpolečnost Tech Data oznámila, že se její čerstvě přejmenovaná divize Advanced Solutions stala oficiálním distribučním partnerem pro podnikový software společnosti Micro Focus. Portfolio jejích řešení je již dostupné partnerům společnosti Tech Daty v řadě evropských zemí včetně ČR a SR.

Po dokončení fúze softwarové divize společnosti HPE se Micro Focus zaměřuje na vývoj, prodej a podporu softwaru s důrazem na hybridní model. Sloučením podle výrobce vznikla sedmá největších čistě softwarová firma na světě.

Díky partnerství s Tech Datou chce Micro Focus rozšířit svůj záběr a oslovit nové zákazníky se svými řešeními, která umožňují zavést hybridní model podnikového IT napříč celým ekosystémem, od mainframe počítačů až po mobilní a cloudová řešení.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře