Tech Data je evropským distributorem Google Chromecast

Tech Data Europe zajistí v Evropě kompletní služby dodavatelského řetězce pro streamovací zařízení Chromecast od společnosti Google.

Tech Data je evropským distributorem Google ChromecastDistributor Tech Data Europe oznámil, že uzavřel s Googlem kontrakt na evropskou distribuci streamovacího zařízení Chromecast. To umožňuje po zapojení do HDMI portu televizoru přehrávání on-line obsahu (filmy, hudba, videa z YouTube a další) na jeho obrazovce.

Tech Data bude kromě logistiky poskytovat i další služby včetně předpovědí nebo pravidelného reportování výrobci. Distributor za tímto účelem sestavil centrální tým, jehož prostřednictvím budou zástupci Googlu řídit celoevropský prodej zařízení.

Rod Millar, víceprezident Tech Data Mobile Solutions, vyjádřil potěšení nad tím, že si Google vybral právě tuto společnost, a vyjádřil přesvědčení, že distributor dokáže poskytnout autorizovaným prodejcům ty nejlepší služby.

Chromecast je v prodeji o 19. 3. tohoto roku ve vybraných zemích západní a severní Evropy (Velké Británii, Německu, Francii, Španělsku, Itálii, Holandsku, Norsku, Dánsku, Švédsku a Finsku).

Případnou dostupnost na českém trhu skrze německý sklad zjišťujeme.

Zdroj: ChannelEMEA

Úvodní foto: Tech Data

Komentáře