Tech Data je distributorem zařízení a příslušenství TrekStor

Kontrakt platí pro český i slovenský trh a zahrnuje kompletní portfolio této německé značky, jež nabízí PC, tablety, produkty pro internet věcí, čtečky a další produkty.

Tech Data je distributorem zařízení a příslušenství TrekStorSpolečnost Tech Data Distribution oznámila uzavření distribučního kontraktu s německou společností TrekStor, která vyrábí IT a multimediální produkty. Distribuční kontrakt zahrnuje kompletní portfolio firmy TrekStor a platí pro Českou i Slovenskou republiku.

TrekStor byl založen v roce 2001 v německém Bensheimu a svoje produkty dodává do více než 30 zemí světa. Do jeho portfolia patří, PC, tablety, multimediální zařízení, řešení pro internet věcí, čtečky a příslušenství. Díky své řadě tabletů SurfTab se TrekStor stal jedničkou na trhu tabletů v Německu a Švýcarsku.  

U příležitosti podpisu distribučního kontraktu bylo na český a slovenský trh uvedeno například zařízení 2v1 TrekStor SurfTab twin 11.6 WiFi, které je postaveno na procesorech Intel a operačním systému Windows 10. Novinka nabízí 11,6 Full HD IPS dispej, procesor Atom x5 a SSD úložiště s kapacitou až 64 GB.

Všechny produkty TrekStor na českém a slovenském trhu jsou rozšiřitelné pomocí microSD paměťových karet s kapacitou až 128 GB (není součástí balení).

Servisní opravy jsou řešené výměnou za nový kus. Prodejci mohou reklamované kusy zaslat k výrobci na jeho náklady.

Technická podpora je dostupná pro ČR na čísle +420 224 245 784 a pro SR na čísle +421 233 325 287.

Zdroj: Tech Data Distribution

Úvodní foto: Tech Data Distribution

Komentáře