Tech Data je distributorem SPIN remote, dálkového ovladače pro internet věcí

Inovativní zařízení dokáže ovládat a komunikovat se zařízeními v rámci chytré domácnosti a umožňuje ukládat řadu profilů a přednastavených gest. Kontrakt platí pro český i slovenský trh.

Tech Data je distributorem SPIN remote, dálkového ovladače pro internet věcíSpolečnost Tech Data Distribution oznámila uzavření distribučního kontraktu s holandskou firmou SPIN remote, výrobcem stejnojmenného dálkového ovládání. Distribuční kontrakt zahrnuje kompletní portfolio firmy SPIN remote a platí pro ČR i SR.

SPIN remote je určeno k ovládání chytré domácnosti a spotřebičů pomocí gest. Zařízení je vybaveno 360stupňovým infračerveným vysílačem, BlueTooth i Wi-Fi (pomocí příslušné aplikace) pro ovládání všech zařízení a spotřebičů v domácnosti.

Nové dálkové ovládání má přednastavené povely pro spotřebiče značek Philips Hue, Nest, Sonos, Bose a řady dalších. Ovladač s uživatelem komunikuje pomocí vibrací a je u něj možné naprogramovat až šest gest a dvanáct povelů na touchpadu v rámci jednoho profilu.

Jednotlivé profily lze mezi sebou přepínat poklepáním na ovladač a vybraný profil se pozná podle nastaveného barevného podsvícení. SPIN remote se také naučí povely i z originálního dálkového ovládání pro různá zařízení v domácnosti.

Zároveň je možné vše konfigurovat jak na mobilním telefonu, tak i na tabletu. Podpora automatických updatů pak přinese nové funkce, jako budou v blízké budoucnosti například podpora maker a širší databáze spotřebičů.

Zdroj: Tech Data Distribution

Úvodní foto: SPIN remote

Komentáře