Tech Data je distributorem řešení pro bezpečnou komunikaci od Silent Circle

V celoevropské nabídce společnosti se objeví portfolio řešení včetně chytrého telefonu Blackphone s vlastním operačním systémem, aplikace pro šifrovanou komunikaci na běžných mobilních platformách nebo cloudové konzole pro správu uživatelů.

Tech Data je distributorem řešení pro bezpečnou komunikaci od Silent CircleSpolečnost Tech Data Europe oznámila, že uzavřela nový celoevropský distribuční kontrakt s firmou Silent Circle, která nabízí zabezpečená a šifrovaná mobilní zařízení, softwarové aplikace a služby pro správu komunikace.

Řešení Silent Circle budou dostupná prostřednictvím služby Activate Here a zákazníci z celé Evropy budou mít přístup k celé řadě produktů a řešení včetně zabezpečeného telefonu Blackphone, šifrovací aplikace Silent Phone nebo cloudové konzoli Silent Manager.

Kybernetické útoky představují jednu z největších hrozeb pro podniky, vlády i spotřebitele na celém světě. V souvislosti s tím stále roste poptávka po sofistikovanějších a robustnějších systémech a zařízeních, která chrání naše soukromá data," uvedl Stephen Nolan, senior viceprezident Tech Data Mobile.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: © Aaron Amat - Fotolia.com

Komentáře