Tech Data je distributorem 3D tiskových a skenovacích řešení MakerBot

Tech Data rozšiřuje svou distribuci MakerBotu z USA do vybraných evropských zemí, mezi nimiž nechybí ani státy bývalého Československa.

Tech Data je distributorem 3D tiskových a skenovacích řešení MakerBotDatech, jedna z divizí společnosti Tech Data Distribution,začala od ledna 2015 distribuovat produkty pro 3D tisk a skenování značky MakerBot. Kontrakt platí pro vybrané evropské země, mezi nimiž jsou i Česká a Slovenská republika.

Datech bude exkluzivně distribuovat celé portfolio 3D tiskáren MarkerBot Replicator, které zahrnuje modely Desktop 3D Printer (na fotografii), Compact 3D Printer, Z18 3D Printer a 2X Experimental 3D Printer, ale také 3D skener MakerBot Digitizer a spotřební materiál typu PLA a ABS.

Společnost MakerBot Europe již spustila speciální webové stránky pro resellery, kde se obchodníci mohou zapojit a vylepšit svoje znalosti o tiskových a skenovacích řešeních od MakerBotu, a které provedou zákazníky světem 3D tisku.

V rámci obchodního partnerství mezi divizí Datech a společností MakerBot vznikne síť devíti servisních center, která budou zřízena v průběhu roku 2015 a jejichž úkolem bude poskytovat zákaznickou podporu a garantovat včasnou reakci na specifické požadavky zákazníků.

Zdroj: Tech Data Distribution

Úvodní foto: MakerBot

Komentáře